1. Serwis i akcesoria
  2. Przegląd okresowy

PRZYGOTUJ SIĘ DO WIOSNY!

Wykonaj przegląd w Serwisie Toyoty

Przed zimą skorzystaj z Serwisu Dobrych Cen i wymień klocki hamulcowe w Twojej Toyocie

Umów się na przegląd

TOYOTA EXPRESS SERVICE

Oszczędzaj swój czas i korzystaj z nowej usługi Express Service, dzięki której przegląd okresowy Twojej Toyoty będzie teraz trwał o połowę krócej bez zmiany kosztów. Twoim autem zajmie się dwóch specjalnie przeszkolonych mechaników, zachowując najwyższe standardy czynności serwisowych oraz wykorzystując oryginalne części zamienne i materiały. Usługa Toyota Express Service jest dostępna u wybranych Autoryzowanych Dilerów Toyota Central Europe w Polsce.

Umów Toyotę na przegląd Express Service

DODATKOWE UBEZPIECZENIA. KOMFORT I POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA

Toyota Zdjęcie

NA DŁUŻSZE I KRÓTSZE WOJAŻE

Sprawdź korzyści dla Ciebie przy zakupie dodatkowego ubezpieczenia Ergo Hestia Travel oferowanego w programie ubezpieczeń Toyoty przy zakupie ubezpieczenia OC/AC:

  • niezbędna i natychmiastowa pomoc w przypadku nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku dla Ciebie, Twojej rodziny i przyjaciół,
  • leczenie chorób przewlekłych bez limitu wieku,
  • leczenie związane z zachorowaniem na COVID-19 (zakres ubezpieczenia na Europę lub cały świat),
  • atrakcyjne stawki,
  • szeroki wybór wariantów ubezpieczenia.
Skontaktuj się z doradcą
Toyota Zdjęcie

NA DWA I NA CZTERY KÓŁKA

Przy zakupie polisy OC w PZU w programie ubezpieczeń Toyoty możesz zdecydować się również na ubezpieczenie UTO, czyli UBEZPIECZENIE TRANSPORTU OSOBISTEGO.

JAK TO DZIAŁA?

Z ubezpieczeniem UTO zyskujesz dodatkową ochronę od odpowiedzialności cywilnej związaną z użytkowaniem roweru, hulajnogi elektrycznej, segwaya czy wózka inwalidzkiego. Ochrona jest bardzo przydatna w przypadku kolizji spowodowanej przez użytkownika.

Skontaktuj się z doradcą
Toyota Zdjęcie

COMFORT PAY. SERWIS OD RĘKI. PŁATNOŚĆ NA RATY

Comfort Pay to wygodna możliwość kredytowania usług związanych z eksploatacją Twojego samochodu. Możesz z niej skorzystać przy serwisowaniu auta lub zakupie akcesoriów. Usługę wykonasz od razu, a pierwszą ratę płacisz dopiero za miesiąc.

ODKRYJ WSZYSTKIE KORZYŚCI:

  • Cały proces przebiega bezpośrednio u Dilera.
  • Naprawa auta od ręki, oprocentowanie od 0%. Wybrane stacje oferują RRSO 0% w Comfort Pay bez oprocentowania lub 9%, RRSO 28,87% w Comfort Pay z oprocentowaniem. Finansowanie dostępne przy kosztach usługi już od 500 zł. Możliwość rozłożenia kosztu usługi na 10,12 lub 24 wygodne raty.
Skontaktuj się z doradcą